|
Appartementen Carpe Diem / Vive Diem.
Geniet van elk ogenblik!
Of het nu lente, zomer, herfst of winter is, ontspan u in prive sfeer op een rustige exclusieve locatie, gelegen in een schilderachtig landschap tussen “Haus im Ennstal” en de stad Schladming(2 km), met uitzicht op een adembenemende bergpanorama.
Ons huis is een ideaal uitgangspunt voor uitstapjes in het eindeloze wandel- en wintersport paradijs in de Dachstein-Tauern-regio.
U kan een fascinerend natuurgebied verwachten met een uniek bergmassief, waterlandschappen en ons flora- en faunagebied bieden een perfecte decor voor een onvergetelijke vakantie in de regio Schladming-Rohrmoos.
Vakantie zonder beperkingen!
Onze, ongeveer 70 m², grote appartementen zijn bij uitstek geschikt voor de behoeften van personen met een beperking. U vindt in ons huis rolstoel toegankelijke voorzieningen op alle terreinen, bv een overdekt zwembad met zwembadlift,een rolstoel toegankelijk sauna met stoombad, 2 aangepaste appartementen en nog veel meer!
Hoogwaardige faciliteiten….
De twee nieuwe appartementen, voor 4 of 6 personen met een vloeroppervlakte van ongeveer 70 vierkante meter zijn exclusief en beschikt over goede faciliteiten en inrichtingen! Alle ruimten beschikken over programmeerbare vloerverwarming.
Magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat, wasmachine en droger te verhogen wooncomfort evenals kluis, flatscreen tv, videorecorder, DVD-speler, CD-stereo-installatie, internet (Wi-Lan), paraplu, prive-terras, alle kamers hetzelfde niveau, helikopter landplaats.
De comfortabele luxe ingerichte badkamers zijn uitgerust met Sauna handdoeken en badjassen,een personenweegschaal, haardroger, radio en natuurlijk een rolstoel toegankelijke uitrusting.
Dompel je onder in pure comfort!
Wij zijn natuurlijk bijzonder trots op onze zwembad- en sauna gebeuren, dat veel te bieden heeft.
Het overdekt zwembad en de sauna zijn dan ook met veel zorg ingericht, zodat het ook goed te doen is voor mensen in een rolstoel! Onze grote sauna, te gebruiken als stoom sauna of stoombad, is ook is met een rolstoel te bereiken. Ontspan u in onze rustige kamer of sport in de fitnessruimte! Sauna handdoeken en badjassen zijn beschikbaar!
Ons zwembad is het hele jaar verwarmd en met zwembadlift te bereiken vanuit de rolstoel. Dompel je onder in het koele verfrissende water tijdens een vakantie in de bergen.
Meer gedetailleerde informatie voor de gasten in een rolstoel…
- Met de rolstoel kan men met een platformlift naar de appartementen en het voorliggend terras, maar dit kan ook via een rolstoeltoegankelijke oprit (met een helling) aan de achterzijde (zwembadkant).
- Volledig geautomatiseerd platformlift met een platform oppervlakte van 80 cm x 90 cm, die over een overdekte trap aan de voorzijde huis u met de rolstoel en al naar het terras en de appartementen brengt.
- Algemene deurbreedte is 90 tot 100cm.
- Met rolstoel berijdbare doucheruimte met klapstoel (40x45, hoogte 56 cm) en handgrepen.
- Extra Sopur-douchestoel beschikbaar.
- Ruimte bij de WC (hoogte 47cm) links/rechts/voor 130/35/100cm
- Een wat langer wc voor een betere transfer.
- Aan beide kanten handgrepen (1 opklapbaar) beschikbaar.
- Wastafel is onder berijdbaar met rolstoel.
- Spiegel kan u inkijken in zithouding, ook een gemakkelijke toegang tot stopcontacten.
- Naast het 2 persoonsbed is aan beide kanten ruimte (aan de ingang kant 120 cm), in de kamer met 2x een 1 persoonsbed is een ruimte van180cm tussen de bedden in.
- Aan het hoofd van het bed is een vaste rail gemonteerd, men kan zich daar aan vasthouden of indien nodig alleen kan draaien.
- De hoogte van alle bedden kan, op aanvraag, op 55 of 60 cm worden ingesteld. Aan het plafond is een oog voor de montage van een papagaai, zodat u zich ophoog kan trekken of kan houden.
- Wij kunnen u een rolstoeltoegankelijk barbecueplek bieden.
- Parkeren voor de deur door een elektrisch bedienbare toegangspoort (radio)! Ook overdekte garage.
- Een plattegrond van de twee appartementen is te vinden op onze website.
Veel vrije tijd plezier ...
Geniet van de natuur, adem frisse lucht in, drink zuiver kristalheldere bergwater en ontspan.
Onze mooie streek met zijn droom landschap is daar geschikt voor. Natuurlijk kunt u in alle vier de seizoenen ook een actieve vakantie beleven. Op onze website hebben we al een schat aan activiteiten staan.
Zitskiën voor rolstoelers is in Schladming, maar ook op de nabijgelegen Stoderzinken mogelijk. Er is een eerste klas recreatie- en sportschool speciaal voor mensen met een handicap en deze ligt slechts op 1,5 km afstand van ons. Link: www.freizeit-pso.com
Ook kunt u ons verwarmd en overdekt privézwembad, met lift voor rolstoelgebruikers gebruiken, net zoals een groot ligbed (hoogte 54, lengte 200, breedte 200) om bv te rusten. Ook de sauna is volledig toegankelijk voor rolstoelgebruikers met een groot ligbed (185 x 200). De douche in de fitnessruimte met sauna en de daaropvolgende ontspanningsruimte is volledig toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Op aanvraag is er ook een rolstoel met Handbike beschikbaar. Zowel de onervaren fietsers als de geoefende fietser kan deze gebruiken.
Bijzonderheden;
Huisdieren zijn op aanvraag en tegen een bepaalde prijs welkom.
De eigenaar is ervaringsdeskundig, hij zit in een rolstoel.
Men spreekt geen Nederlands.
|