Maak uw keuze
Home
Alle Mogelijkheden
Accommodaties
Vakantiewoningen
Groepsaccommodaties
Hotels - B&B
Campings
Campers
Boot Vakanties
Begeleiding
Zorg-Bemiddeling
Buitenland
Kies Land
Reisbureaus
Speciale Reisburo's
Georganiseerde Vakanties
Vakanties met zorg / begeleiding
Gezinnen
Vakantiekampen
Logeren
Divers
Te Koop
Hulpmiddelen
Vervoer
Dagtips
Belangenverenigingen
Link Pagina
Willekeurige Reis/ Accommodatie/Hotel
Gasten online ?
We hebben 16 gasten online
Site Map
Accommodaties
Picture Vakanties
La Bonne Vie
Frankrijk - St.Maurice les Couches
5 Personen
Beweeg uw muis over de foto's om een groter foto te bekijken
FOTO1 FOTO2 FOTO3 FOTO4 FOTO5 FOTO6

Eigenaar/ Organisatie Details
Klik hier om rechtstreeks contact op te nemen met de aanbieder voor vragen, beschikbaarheid, prijzen enz.
 Website en Contactgegevens Eigenaar/ Organisatie
 Mail direct de eigenaar/ organisatie

Kenmerken
Type : Goed Aangepast
Soort Vakantie:Vakantiewoningen
Aantal Personen: 5
Slaapkamers:2
Douchestoel aanwezig/mogelijk ?:Ja

La Bonne Vie

Welkom bij vakantiepark "la bonne vie"!

Het overzichtelijke Vakantiepark in Bourgondie ligt midden tussen de wijnvelden en bossen op ca. 20 autominuten van de A6 en de stad beaune. Het park omvat zes bungalows, drie vakantiewoningen, een chalet, een aantal kampeerplaatsen (mini-camping) en een verwarmd zwembad. Door zijn kleinschaligheid, inrichting en unieke ligging is er harmonie met de natuur en blijft de rust en ruimtelijkheid onaangetast.

Elk van de 6 bungalows beschikt over 5 slaapplaatsen in 2 slaapkamers, vakantiewoningen elk vier tot vijf en de chalets hebben twee slaapplaatsen.
Totaal heeft vakantiepark "La Bonne Vie" achtenveertig bedden ter beschikking. Er is een eetzaal en zomerkeuken.


Vakantiepark "La Bonne Vie" is ideaal voor wandelaars, fietsers, wijnliefhebbers, gezinnen met jonge kinderen in de zomer, rollator- en rolstoel-gebruikers, groepsvakanties en familiereünies.

Belangrijke begrippen voor ons zijn rust, harmonie, gezelligheid, vertrouwen, keuzevrijheid en plezier.

Vrijstaande vakantie bungalows:
"La Bonne Vie" heeft zes bungalows in twee uitvoeringen:
- geschikt voor rolstoelgebruikers met 4-5 slaapplaatsen afhankelijk van de bedopstelling en
- niet aangepaste bungalows met 5 slaapplaatsen.
Een bungalow heeft een oppervlak van 63m2 inclusief terras.
Alle vertrekken bevinden zich op de begane grond:
- een huiskamer met eethoek en goed ingerichte keuken
- twee slaapkamers (1e:1 of 2 en 2e: 3 bedden, waarvan 1 hoogslaper) en
- een ruime douche met toilet.
Aan de voorzijde is een grote overdekte veranda, die overgaat in het bij elke bungalow behorende tuintje met een privé parkeerplaats.


Drie bungalows zijn domotica woningen en conform de normen voor fysiek gehandicapten. Er is een buitenstopkontakt op de veranda om de accu op te laden. De badkamer en slaapkamer hebben een brede schuifdeur. De douche heeft een zitje met muurbeugels, er zijn 2 douchekoppen, waarvan één in hoogte verstelbaar is. Het werkblad in de badkamer is lager geplaatst en laat ruimte vrij voor de knieen. Er is een verstelbare "scheerspiegel" en een vaste spiegel, tevens achteruitrijdspiegel. De vloer is vlak en betegeld. Op verzoek passen we in de ouderkamer de bedhoogte aan op "senioren" hoogte.

De bungalows en de paden hiernaar toe zijn volledig aangepast conform de geldende regeling voor toegankelijkheid. Zo bent u ervan verzekerd dat u met uw rolstoel overal terecht kunt.

Certificaat
De vakantiewoningen hebben 3 sterren volgens de regeling van "gîte de France". Ons streven is het behalen van het label “Tourisme et Handicap” voor onze drie aangepaste bungalows.

De afstand tot het zwembad bedraagt tussen de 25 en 100 meter, afhankelijk van de ligging van de bungalow.

Bungalow Pinot Noir en Gamay hebben een airco.

"La Bonne Vie" is toegankelijk voor iedereen!
Voor kinderen, ouderen en voor gehandicapten.
Kinderen kunnen zich vrij bewegen op het park, omdat bij de opbouw rekening gehouden is met de aanwezigheid van kinderen. Op veel plaatsen zijn speelmogelijkheden.


Uw taal wordt gesproken
"Maître Pierre", de eigenaar van "La Bonne Vie", is van oorsprong Nederlander.
Hij kan u verder te woord staan in de talen Engels, Duits en Frans.
Makkelijk en noodzakelijk omdat "maître Pierre" contact met zijn bezoekers van groot belang acht en over goede kennis beschikt omtrent de activiteiten in de omgeving. "Maître Pierre" is bijna altijd op het terrein aanwezig, staat dag en nacht voor u klaar en heeft een luisterend oor voor iedereen. Een veilig en vertrouwd gevoel.
Zijn betrokkenheid uit zich in samen een ‘bakkie’ doen, samen genieten van een aperitief, naar uw verhaal luisteren, maar ook u begeleiden bij calamiteiten. Bij calamiteiten beschikt "maître Pierre" over een verbanddoos en de nodige medicijnen. Hij heeft een eerste hulp opleiding genoten, je weet maar nooit!
Indien nodig gaan we bij de dokter langs of naar de eerste hulp in een ziekenhuis. De brandweer (ook een eerste hulp) kan zeer snel aanwezig zijn.

Couches ligt op 2 a 3 km. :Winkels: bakker, slager, farmacie, antiquair, kiosk, VVV, bloemenwinkel, flappentap, garage, hotel, cafés, 3 restaurants, postkantoor, Coccinelle, tankstation, kappers, huisarts, tandarts.


Locatie van de Accommodatie/Vakantie

 
Andere vakanties met dezelfde kenmerken
Vakantiewoningen, Frankrijk, Goed Aangepast (Lich.Beperking) Rolstoel


Nieuw - Nieuw

Vakantie-tips - Vakantie-tips



Nederlands taalpakketEnglishGerman formal - Sie
Plaats een bericht in ons Forum/ Gastenboek
Advertenties
Van Harte Recreatiecentrum

De Muy

Rode Kruis

Zilverzon

Het vakantieburo

Leeuw-Inn

Bij den Berk

Landal